Föremål som liknar gravyrer porträtt
8471 Färggravyrer
Såld: 300 kr
Såldes den 14 november 2022
7511 Gravyrer
37st oramade lösa blad, porträtt
Såld: 3.200 kr
Såldes den 6 september 2021
9346 Gravyrer
6 st, Richard Houston, hästporträtt, 30x35 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 april 2020
1260 Gravyrer
3 st. Porträtt, Frankrike, 1800-tal, 19x12 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 augusti 2019
2102 Gravyrer
3 st, Porträtt, motivet: 25x17
Såld: 800 kr
Såldes den 5 juni 2017
8078 Gravyrer
3 st. porträtt
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2015
8077 Gravyrer
3 st. porträtt
Såld: 250 kr
Såldes den 1 juni 2015
2249 Gravyrer
+ etsningar, 4 delar. bland annat. porträtt
Såld: 600 kr
Såldes den 24 februari 2014
2343 Gravyrer
6 st, Porträtt, ca 17x12
Såld: 450 kr
Såldes den 23 september 2013